v1.0 Sudoku | Siteler | TavDer | KOMYEF | Redaksiyon | İletişim
 
Forum'da Gelismeler
Kültür & Sanat
Mesaj:5
Son mesaj: 2013-01-03 01:17
Eğitim & Okul
Mesaj:4
Son mesaj: 2012-08-13 00:30
Haber & Politika
Mesaj:1
Son mesaj: 2012-08-07 23:38
Başka
Mesaj:2
Son mesaj: 2012-07-24 05:45
Kültür & Sanat
Mesaj:7
Son mesaj: 2012-01-05 10:22
 
Son Gelişmeler
Yeni resim albümleri
Özben & Cihatın Düğünü(özel)
 2009-12-08
 36 resim
Özben & Cihatın Kına Gecesi(özel)
 2009-12-08
 16 resim
Tuncay och Camillas Bröllop(özel)
 2009-07-11
 211 resim
Kücük Newal Marangozun Cenaze Töreni(özel)
 2009-04-22
 54 resim
Sultan Karagözun Cenaze Töreni(özel)
 2009-04-08
 27 resim
Son aktif üye
M.Sahindal (İsveç)
2013-06-23 00:16
tavkirar (İsveç)
2013-06-21 13:59
İ.ŞAHİNDAL (Türkiye)
2013-06-15 23:54
kiuruvesi (Finlandiya)
2013-06-13 10:33
kan_ve_gül (Türkiye)
2013-06-12 20:29
Yeni üye
mevsimyesim (İsveç)
somscot (Hollanda)
nmcelwinerhett (Kanada)
rnklerrobi (Belçika)
areplicajerseys (Başka)
Yeni şiirler
  GİDELİM DOSTLAR AYRILIK VAKTI
  SU VE BEN
  NEWROZ ATEŞİ
  SEN YOKSAN
  ANNE
Redaksiyon

Teknik sorumlu
 
Dogan Kırık
dogan.kirik@tawkirar.com
Mahir Misto
mahir.misto@tawkirar.com
Mehmet Kırık
mehmet.kirik@tawkirar.com

Yazı işler sorumlu
 
Aligül Kırık
aligul.kirik@tawkirar.com



Yazı işleri baş sorumlu
Mehmet Misto
mehmet.misto@tawkirar.com



Çevre sorumlusu
Hüseyin Mirza Karagöz
huseyin.mirza@tawkirar.com



Şiir defteri, tarih ve cografya sorumlusu
Yakup Şahindal
yakup.sahindal@tawkirar.com



Şiir defteri, tarih ve cografya sorumlusu

Ekonomi sorumlu
 
Ercan Kırık
ercan.kirik@tawkirar.com



Maliye, radyo sorumlusu
Ali Karagöz
ali.karagoz@tawkirar.com



Reklam, sponsör sorumlusu

Kürtçe sayfasindan sorumlu
 
Metin Şahindal
metin.sahindal@tawkirar.com



Kürtce bölumunden, tarih ve cografya sorumlusu

Başka
 
Işılay Şekersöz
isilay.sekersoz@tawkirar.com



Yazar
Hüseyin Gülkale (Bebos)
bebos@tawkirar.com



Radyo DJ
 
Hasan Yüksel
hasan.yuksel@tawkirar.com



Yazar
Ali Arslan
ali.arslan@tawkirar.com



Yazar
 
Ilhan Şahindal
ilhan.sahindal@tawkirar.com



Yazar
Ilhan Altun
ilhan.altun@tawkirar.com



Yazar
 
Mehmet Sögut
mehmet.sogut@tawkirar.com



Yazar

 
 
 
Sudoku
 
Sudoku
 
Takvim
   
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
             
             
             
             
             
             
Olay |  
 
 
Tawkirarın Sorusu
TAPKIRANLILARIN İSVEÇ'E GÖÇ DOSYASI'NI TAKIP EDIYOR MUSUNUZ?
Evet Hayır Bilmem
 
» Sonuç
 
Kullanıcı İstatistik
Toplam üyeler 2368
Aktif üyeler 0
Aktif ziyaretçi 12
Toplam ziyaretçi 2621602
 
Copyrights © TAWKIRAR.COM 2006
İlanlar: